Hakkımızda

Grup Dental ve Medikal İmalat Sanayi Ltd. Şti.

Bizler, Grup Dental Medikal olarak 2001 yılından itibaren medikal sektörde diş hekimlerinin gereksinimi olan yüksek kalitede dişçi üniteleri ve medikal dolapları üreten tamamı yerli sermaye ve öz kaynaklarımız ile finanse edilmiş Ankara İvedik Organize Sanayisinde 2400 metrekare kapalı alana sahip üretici firmayız.

Hizmet sağladığımız yerler Devlet Hastaneleri, Özel Hastaneler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Diş Klinikleridir.

Büyük yatırımlar ve emeklerle almaya hak kazandığımız sertifikalarımız ve belgelerimiz ışığında yurt içinin yanı sıra yurt dışı pazarına da hitap etmekteyiz. Kalite konusunda “sürekli gelişime” inandığımızdan sürekli teknolojik gelişmeleri takip edip, son model hassas üretim cihazlarını bünyemize katmakta, personellerimizin bu konuda eğitimlerine önem vermekteyiz.

Bu bağlamda deneyimli mühendis kadromuz ile AR-GE çalışmalarımız devam etmekte, aldığımız güzel neticeleri üretim bandımıza yansıtmakta ve ayrıca diş implantı çalışmalarımız da devam etmektedir.

Tedarik zincirimizi olabildiğince yerli firmaları tercih ederken “Yerli ve Milli” olma fikrinden taviz vermeden ilerlemekteyiz ve bu bilinçle yurt içinde yüksek kalitemiz ile ithal ürünlerle rekabet ederken yurt dışı pazarımızı da geliştirip ülkemize katma değer sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.

İşleyişimiz

Grup Dental ailesi olarak kendimizi geliştirmekten hiç ödün vermedik. Her yeni gün bize bir şeyler öğretti ve biz bu tecrübelerimiz ülkemize faydalı olacak işlerde kullanmaya çalışıyoruz.

 1. AR-GE

  Tüm üretimlerimiz AR-GE süreçlerinden geçmiş üzerinde uzun çalışmalar yapılmış ürünlerdir. Üretimlerimizin tüm fonksiyonlarını ve verimliliklerini test etmeden üzerinde yeterince çalışmadan üretim bandına almıyoruz. Böylelikle kalitede, verimde ve optimum maliyetlendirmede en üst düzey ürünleri üretiyoruz.

 2. İMALAT

  Üretime aldığımız tüm ürünleri uluslar arası standartlarda son haline kavuşturuyoruz. Üretim bantlarımızda ihtiyaca göre farklı modeller belirledik ve hepsinin ortak noktası asgari fire üzerine kurulu bu sayede çevreye ve doğaya saygılı üretim organizasyonumuzu oluşturduk. Aksamayan tedarik zincirimizi sürekli kontrol altında tutarak hem ham maddelerimizi hem de son ürün stoğunu en verimli düzeyde tutuyoruz.

 3. SATIŞ ORGANİZASYONU

  Grup Dental olarak tüm Türkiye’ye hatta tüm Dünya’ya bünyemizdeki departmanlarımız ve bölge bayilerimizle hizmet veriyoruz. Satış ekibimiz bölgelerini düzenli ziyaret ederek hem ihtiyaçları karşılıyorlar hem de ürün yaşam süreçleri ile ilgili bilgiler toplayıp AR-GE çalışmalarına destek oluyorlar. Bu konuda tüm personelimizi ve organizasyon içinde bulunman bayilerimizi düzenli eğitimlere tabii tutuyor, ailemizi sürekli geliştiriyor ve genişletiyoruz.

 4. SATIŞ SONRASI

  Grup Dental üretimini yaptığı tüm ürünlerinin, üretim bandından hizmet verdiği son güne kadar sorumluluğunu üstlenmiş ve yerine getirmiştir. Ürünlerimiz doğru kullanım şartlarında garanti sürelerinin çok üzerinde hizmet vermekte ve sürekli kontrolümüz altında olması ve kullandığımız tüm parçaların uygun fiyatlar ile her an her yerde bulunabilirliği, ürünlerimizin faydasını arttırmakta ve kullanıcılarımızın yüzünü güldürmektedir. Bu memnuniyeti Grup Dental markası taşıyan tüm ürünlerde onurla ve gururla sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Bakış Açımız

Misyonumuz

Tıbbi cihaz, ekipman, medikal ve dental alanlarında yenilikçi çözümleri ile insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmak, ülkemizin üretim gücüne güç katmak en önemli amaçlarımızdandır.

Vizyonumuz

Tecrübeli, uzmanlaşmış, dinamik kadromuzla ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak, sadece ülkemizin değil tüm dünyanın alanında öncelikli tercih edilen markası olmaktır.

Bilgi ve Eğitim Güçtür

Sertifikalarımız

30Yıllık Tecrübe
5000‘den Fazla Ürün
500‘den Fazla Hizmet Noktası
150Çalışan
Sepet